Celé město je nadšené a šťastné.

Pojďme si obléct stejný dres a hrát šťastně.

23.02.2021.

Barcelona utrpěla remízu 1: 1

24. kolo La Ligy v sezóně 20/21 pokračuje. Na Nou Campu Barcelona remizovala doma s Cádizem 1: 1 a Messi a Alex si připsali penalty. V pořadí Barcelona a Atletico také vynechaly jeden zápas a Barcelona zaostává o 8 bodů a je na třetím místě.

V 9. minutě prvního poločasu Messi z Barcelony vzal míč a z malého úhlu napravo provedl volný kop, ale Ledesma zasáhl míč oběma pěstmi. V 16. minutě prudce nízká střela z pravé strany oblouku Alba a míč vyletěl mimo základní čáru k bližší tyči. V 18. minutě udělal přímou přihrávku Busquets a Messi se znovu tlačil z pravé strany pokutového území. Tentokrát fotbal zablokoval Farley. Poté Messi opět centroval zprava a jeho týmový kolega Dembele se zastavil a po obdržení míče se namočil na pravou stranu pokutového území. Ve 22. minutě Messi opět skóroval ve středu. Griezmann vystřelil z levé strany pokutového území a byl zblokován obráncem. Ve 23. minutě Deste centroval zprava. De Jong minul bod a Messi, který byl bystrýma očima, provedl trestné střílení, ale opět ho zachránil brankář soupeře a minul. V 26. minutě přihrál Alba centrované z levé strany pokutového území. Míč zasáhl Salvadora Sancheze a střelil ho do paže. Rozhodčí odmítl pokutovat.

V 31. minutě Caseren podrazil Pedriho v pokutovém území. Tentokrát Messi v Fotbalový Dres FC Barcelona č. 10 lhal Ledesmě a zvedl levou nohu, aby zatlačil míč do levého dolního rohu brány. Barcelona otevřela skóre 1-0! V 33. minutě Salvador Sanchez přihrál zprava na spodní čáru. Negredo přikývl před míč a převezl míč. Sobrinovo stehno proklouzlo středem pokutového území. V 39. minutě prošel Griezmann a De Jong střílel z pravé strany pokutového území a byl ofsajdován ofsajdem. Ve 44. minutě Deste centroval z pravé strany pokutového území a De Jong se tlačil dopředu a střílel Griezmanna. Poté Durst, který už byl v ofsajdové pozici, znovu centroval míč. Pedri rozbil bránu ve středu, ale byl rozhodnut pro neplatný gól pro ofsajd. Na konci prvního poločasu vedla Barcelona dočasně 1: 0.

Na začátku druhého poločasu si Busquets v 60. minutě vybral přihrávku. Messi provedl ofsajdový centr z levé strany pokutového území. Ledesma spěchal, aby zachránil míč před Griezmannem. V 73. minutě zachytil Pedric z Barcelony přihrávku a Messi volejoval z levé strany pokutového území, ale bohužel to bylo nad břevno. V 78. minutě Dembele centroval z levé strany a Pjanic trefoval spodní část horní části pokutového území. V 85. minutě Jose Marilla zatáhl Messiho a byl varován žlutou kartou. Mingesa centroval zprava a střed pokutového území Phuket vyrazil mimo bránu. V 88. minutě byl Langley potrestán za kopnutí Sobrina do pokutového území. Nakonec Alex v Levné Dresy Fotbal č. 8 oklamal Ter Stegena a zasunul míč do levého dolního rohu brány. 1-1, Cadiz téměř na konci vyrovnal! Nakonec Barcelona remizovala s nově povýšeným Magadisem 1-1.